YENİ FARG’LAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ AİRFRYER ROBOT SÜPÜRGE ŞARJLI DİKEY SÜPÜRGE ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Hakkımızda

Farg Ev Aletleri 2021 yılında, Epanin Elektronik Sanayi Ticaret Ltd Şti’ne ait bir marka olarak İstanbul’da kurulmuştur.

Kurulduğumuz günden beri, uygun fiyata kaliteli ürünler üretmek hedefiyle çıktığımız bu yolda ürün yelpazemizi genişletmek, ev aletleri sektöründe kullanıcı deneyimi ve memnuniyetini en yüksek noktaya taşıyarak Türkiye’nin sektöründe önde gelen markalarından biri olmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Farg Ev Aletlerinin hem üreticisi, hem satıcısı, hem de merkez teknik servis sağlayıcısı olan firmamız bu hizmetiyle müşterilerinin almış oldukları ürünlerle ilgili tüm ihtiyaçları tek bir noktadan karşılamayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda ‘Yeni Nesil Teknik Servis’ olarak geliştirdiğimiz anlayışla, müşterilerimize en kısa sürede ve kolay bir biçimde çözüm üreterek kusursuz bir satış sonrası hizmet deneyimi yaşatmak istiyoruz. Ev aletleri sektöründe ilk defa firmamızda uyguladığımız bu yöntemle müşterilerimiz Merkez Teknik Servisimizle iletişime geçtiği andan itibaren, ürünlerin sorunlarını kısa sürede tespit edip, basit teknik problemlerin görüntülü görüşmeler ile en kısa sürede çözüme ulaştırılması imkanı sağlıyoruz. Geliştirdiğimiz ‘Yeni Nesil Teknik Servis’ anlayışımız sayesinde basit sorunların kısa sürede çözüme ulaştırılmasının yanısıra bu yöntemle ürünlerimizin daha uzun yıllar kullanılabilmesine de olanak sağlamış oluyoruz.

Kalite

Kalite politikamız gereği; yenilikçi ve sürdürülebilir tasarımları üretmemizin yanı sıra, tüm paydaşlarımızın da memnuniyetini arttırmayı hedeflediğimiz yaklaşımları benimsiyoruz. Müşterilerimizin değişen talep, öneri ve şikayetlerini değerlendirerek iyileştirici faaliyetlerle çözümler üretiyoruz. Kaliteyi en üst düzeyde tutan üretim anlayışımızı, ürünlerin paketleme, gönderim ve satış sonrası teknik servis aşamalarında da sürdürüyoruz. Bu anlayışla da kaliteli ürünler üretmenin yanı sıra, bu kaliteyi müşterilerin uygun fiyat ile deneyimlemesini sağlamak, satış sonrası servis hizmetiyle de müşterilere FARG’lı bir deneyim yaşatmak için gece gündüz çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Üzerinde yaşadığımız dünyada hiç bir kaynak sınırsız değil. Bu bilinçle sınırlı olan kaynaklarımızı korumaya yönelik ve de canlı yaşamını tehlikeye sokmayacak faaliyetler planlıyoruz. Sürdürülebilir bir çevre anlayışıyla iyileştirici çözümler tasarlamak ve ortak bir değer yaratmak üzere dayanıklı, onarılabilir ve yeniden kullanılabilir ürünler üretmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi tasarım anlayışıyla, dünya standartlarında üretim yapan, en kaliteli ürünleri uygun koşullarda müşterilerine ulaştıran, Türkiye’nin önde gelen ev aletleri markası olmak.

Misyonumuz

Sınırlı kaynakları en verimli şekilde kullanarak canlı yaşamını korumayı amaçlayan; çevreye ve insan yaşamına saygılı üretim yapmak.

Yenilikçi, sürdürülebilir tasarımlarla ihtiyaçları karşılayan; müşterilerinin hayat kalitesini artıran ve müşterilerine değer katan bir marka olmak.