İade Politikamız

  • Talebiniz bize düştükten sonra max. 2 iş günü içinde sizlere kargo kodunuzu ve hangi kargo şubesine teslim etmeniz gerektiği bilgisini mail adresinize iletiyor olacağız. Ürünümüzü bu bilgiye istinaden kargo şubesine teslim edebileceksiniz.
  • Ürünü iade etmek için tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde, orijinal kutusuyla birlikte göndermelisiniz. Kutuya ve ürüne herhangi bir zarar verilmemiş olması gerekmektedir. İadenizin kabul edilmesi için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade işleminizin durumunu takip etmek için:

İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye Web sitemizde bulunan CANLI DESTEK hattına bağlanarak ulaşabilirsiniz.

Geri ödemeniz iade talebiniz onaylandığında ödeme yönteminize göre yapılır.

Bu üründen toplu/çoklu sipariş verilmesi, siparişin ticari alım olduğunun tespit edilmesi veya farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda FARG Ev Aletleri siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

İade işlemleri formu

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.